Praca

Firma METALPIL zatrudni osobę na stanowisko:

TOKARZ

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obowiązków w zakresie obróbki skrawaniem-toczenie
  • Wykonywanie prac pomiarowych – samokontrola

Wymagania:

  • Umiejętności tokarskie
  • Umiejętność dobrego czytania rysunku technicznego
  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe min. 5lat
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Motywacyjne oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego -CNC
  • Miejsce pracy Piła
Kontakt:
tel. 508257502
dyrektor@metalpil.pl

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH

  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • Poszukiwanie nowych wyrobów i usług dla firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, lub 3 lata pracy w branży metalowej
  • Mile widziana znajomość języków ; niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w przemyśle – min. 5 lat.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
  • wysokie zarobki – prowizje
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy – laptop,telefon,samochód służbowy